Trout Friendly kaviárová kosmetika

Trout Friendly Caviar Cosmetics

Novinkou v našem portfoliu kosmetických přípravků je 24 hodinový regenerační krém obsahující lipidový extrakt z jiker pstruha duhového.
 
A new product in our portfolio of cosmetic products is a 24-hour regeneration cream containing a lipid extract from rainbow trout roe.

Tento extrakt obsahuje velké množství biologicky aktivních látek, především vitamínů A, D, K a jejich prekurzorů a přírodních barviv ze skupiny karotenoidů včetně astaxanthinu. Astaxanthin je jeden nejsilnějších přírodních antioxidantů, který dokáže účinně bojovat s oxidačním stresem a v našem v kosmetickém přípravku plní nejen funkci bariérové ochrany pokožky, ale také aktivně působí proti vnějším vlivům prostředí, zejména jako aktivní UV filtr nepropouštějící škodlivé UV záření. Krém s obsahem přírodních karotenoidů, zejména astaxanthinu rovněž pleť hydratuje, regeneruje, projasňuje a tlumí projevy jejího stárnutí. Pro výrobu tohoto cenného extraktu využíváme jikry pstruha duhového z českých chovů a to pouze z umělých výtěrů. To znamená, že nikdy žádnou jikernačku neohrozíme na životě a poté, co vydá své jikry, putuje zpět do vody. Tuto skutečnost proto používáme i jako hlavní motiv v názvu naší kosmetiky, která je přátelská ke pstruhům. Tedy Trout friendly. Extraktu z jiker pstruha používáme v krému vybalancované množství a je ho tolik, že krém samotný není bílý, ale má jemně narůžovělou barvu. To svědčí o vysoké koncentraci astaxanthinu a dalších karotenoidových barviv.

Trout eggs are full of antioxidats.

A new product in our portfolio of cosmetic products is a 24-hour regeneration cream containing a lipid extract from rainbow trout roe. This extract contains a large amount of biologically active substances, mainly vitamins A, D, K and their precursors and natural dyes from the group of carotenoids, including astaxanthin. Astaxanthin is one of the strongest natural antioxidants that can effectively fight oxidative stress and in our cosmetic product it not only fulfills the function of barrier protection of the skin, but also actively acts against external environmental influences, especially as an active UV filter that does not transmit harmful UV radiation. The cream containing natural carotenoids, especially astaxanthin, also hydrates, regenerates, brightens and reduces the signs of aging. For the production of this valuable extract, we use rainbow trout roe from Czech trout farms and only from artificial spawning. This means that we never endanger the life of a trout female, and after she lays her eggs, she travels back to the water. We therefore use this fact as the main motif in the name of our cosmetics. That´s why we call it as Trout friendly. We use a balanced amount of trout roe extract in the cream, and there is so much of it that the cream itself is not white, but has a slightly pink color. This indicates a high concentration of astaxanthin and other carotenoid pigments.

 

24 hodinový krém je moderní kosmetický přípravek osahující vitamín C, kyselinu hyaluronovou a řadu dalších biologicky účinných látek, které svým komplexním působením poskytují pleti ochranu před nepříznivými vlivy. Zároveň pleť regenerují, hydratují, projasňují a zklidňují. Jemnou lososovou barvu krému způsobuje čistý olej z jiker pstruhů. Tento v kosmetice unikátní olej je produkován šetrnou metodou z jiker pstruhů, které získáváme při jejich podzimním výtěru. A jelikož všichni pstruzi zůstávají naživu, zvolili jsme tuto skutečnost jako hlavní motiv názvu naší kosmetiky, tedy Trout Friendly Cosmetics. Při vývoji produktu byl kladen důraz na stabilitu, senzorickou příjemnost, dobrou vstřebatelnost a umožnění dlouhého trvání účinku. Krém je vhodný pro suchou, střední i mírně mastnou pleť. Aplikuje se na obličej a dekolt podle potřeby na den nebo i na noc.

The 24-hour cream is a modern cosmetic product containing vitamin C, hyaluronic acid and a number of other biologically active substances, which with their complex action provide the skin with protection from adverse effects. At the same time, they regenerate, hydrate, brighten and soothe the skin. The delicate salmon color of the cream is caused by pure oil from trout roe. This oil, which is unique in cosmetics, is produced using a gentle method from trout roe, which we obtain during their autumn spawning. And since all trout remain alive, we chose this fact as the main motive for the name of our cosmetics, Trout Friendly Cosmetics. When developing the product, emphasis was placed on stability, sensory pleasantness, good absorbability and enabling a long-lasting effect. The cream is suitable for dry, medium and slightly oily skin. It is applied to the face and décolleté as needed, day or night.


Složení / Ingredients: Aqua, Squalane, Persea Gratissima Oil, Glyceryl, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Glyceryl Stearate, Polyacrylamide, Sesamum Indicum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Piscum Ovum Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum.