SF Kaviárová kosmetika

SF Caviar Cosmetics

 

Denní a noční krém se Sturgeon Friendly Caviar extraktem zajišt’uje hydrataci a optimálně vyrovnává pH pleti. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný pro všechny typy pokožky.


Day and night cream with Sturgeon Friendly Caviar extract provides hydration and optimally balances the skin's pH. It absorbs well and does not leave any oily feel. It is suitable for all skin types.

SPECIÁLNÍ DENNÍ KRÉM
s kaviárovým extraktem

je lehký denní krém k péci o plet’ obličeje, krku a dekoltu. Kromě speciálního kaviárového extraktu obsahuje v gelokrémovém základu kvalitní avokádový a olivový olej, pantenol, vitamin E, hydratacní látky rostlinného původu a další hodnotné kosmetické suroviny. Má regenerační, hydratační a zjemňující účinky. Dá se použít i jako podklad pro make-up.

cena: Kč 790,--  objednávejte zde

 

S P E C I A L  D A Y  C R E A M
w i t h  c a v i a r  e x t r a c t

is a light day cream for skin care of the face, neck and décolletage. Apart from the special caviar extract, it contains high quality avocado and olive oil, panthenol, vitamin E, moisturizing substances of a vegetable origin and other valuable cosmetic raw materials in the gel-cream base. It has regenerative, moisturizing and softening effects. It can be used as a base for make-up.

 

SPECIÁLNÍ NOČNÍ KRÉM
s kaviárovým extraktem

je lehký noční krém na bázi moderní koncepce emulze typu w/o. Vytváří na pleti obličeje, krku a dekoltu velmi lehkou, ale účinnou pečující ochrannou vrstvu. Dá se proto použít i jako denní krém pro suchou plet’, popřípadě krém do nepříznivého počasí. Kromě speciálního kaviárového extraktu, obsahuje skvalan a tekutý vosk rostlinného původu, bambucké máslo,
vitamin E, pantenol a rostlinné hydratační látky.

cena: Kč 790,--  objednávejte zde


S P E C I A L  N I G H T  C R E A M
w i t h  c a v i a r  e x t r a c t

is a light, night cream based on the modern concept of emulsion of the w/o type. It forms a very light but effective nurturing protective layer on the face, neck and décolletage. It can therefore be used as day cream for dry skin or as cream in unfavourable weather conditions. Apart from the special caviar extract, the cream contains squalane and liquid vegetable wax, shea butter,vitamin E, panthenol and vegetal moisturizing agents